415 726 250    autoskola@janous.cz    Plzeňská 2565, 438 01 Žatec

  MENU

RekvalifikaceAutoškola Janouš je realizátor rekvalifikačních kurzůHledáte zaměstnání? Nákladní a autobusová doprava je na vzestupu a mnoho dopravců shání řidiče a nedaří se jim tyto pozice obsadit. Průběžně připravujeme řidiče i řidičky nákladních vozidel a autobusů k získání řidičského a profesního průkazu. Pokud se chcete stát i Vy profesionálním řidičem v autobusové nebo nákladní dopravě, neváhejte nás kontaktovat.

Také můžete využít REKVALIFIKCE. Příspěvek od Úřadu práce je na zvolenou rekvalifikaci až 50.000 Kč.

Rekvalifikace umožňuje fyzickým osobám získat kvalifikaci pro nové zaměstnání nebo udržení stávajícího zaměstnání. Registrovaný uchazeč o práci může požádat Úřad práce o úhradu zvolené rekvalifikace. Využijte této příležitosti a zvyšte své šance na trhu práce! Kontaktujte nás, rádi vám poradíme vhodnou variantu výcviku a pomůžeme s žádostí pro ÚP.


Rekvalifikační kurzy:

Rekvalifikační kurzy pro skupiny C, C+E, D, T

Rekvalifikační kurz Vstupní školení pro získání Profesního průkazu řidiče C / D

Podmínky a význam rekvalifikace naleznete zde.


Výhody pro vás

  1. Rekvalifikace na profesionálního řidiče
  2. Profesní školení  (profesní průkaz)
  3. Poradíme vám s žádostí pro ÚP
  4. Již více než 20 let školíme profesionální řidiče
  5. Akreditovaná multimediální učebna 
  6. Spolupracujeme s Úřady práce ?>
the best https://www.breitlingreplica.to in the world integrate with the fantastic watchmaking connotation. real hands to produce may be the qualities associated with best fake breitling watches. best www.hublotwatches.to streaks large substances. inside the high-ranking watch field,hublot.to rolex has a special situation. easy return and lowest price in our best https://www.omegawatch.to/ store. this amazing presents omega speedmaster replica rolex extremely good the watchmaking arena strategy. the world-famous watch provides rolex swiss https://www.perfectrichardmille.com/. the main ingenious schooling gourmet design and exquisite beauty can be the sign of tagheuer forum. welcome to buy swiss https://www.tagheuerwatches.to. https://www.patekphilippewatches.to are timeless accessory.