415 726 250    autoskola@janous.cz    Plzeňská 2565, 438 01 Žatec

  MENU

​​​

  Motoškola Janouš


Nauč se ovládat motorku


Výcvik řízení motocyklu pro všechny skupiny 


Proč si vybrat Motoškolu Janouš s.r.o.?

 • naši instruktoři jsou zkušení motorkáři a navíc se na každou hodinu budete těšit :-)
 • v arealu Motoškoly Janouš s.r.o. je motocvičiště, na kterém se zkouší 1. část praktické jízdy závěrečné zkoušky
 • naše ceny jsou konečné a neúčtujeme žádné skryté poplatky
 • výcvik provádíme na moderních a pravidelně servisovaných motocyklech
 • každý motocykl je opatřen ochranými protektory nebo rámy
 • možnost zvolit i rychlokurz do 4 týdnů
 • kurzovné můžete uhradit na splátky bez navýšení

Svěřete se do rukou profesionálů. Výcvik na nejnovějších motocyklech.

​​

Vyberte si z našich kurzů


Oprávnění skupiny Am

Řidičské oprávnění skupiny Am opravňuje k řízení motocyklu s konstrukční rychlostí nepřevyšující 45 km/h se zdvihovým objemem nepřevyšujícího 50cm3 nebo s výkonem elektrického motoru do 4 kW. Ze zkušenosti víme, že pro prvožadatelé je kurz velmi náročný, proto o Vás budeme 2 měsíce pečovat. Zahrnuto 13 x 45 min. povinných jízd + zkouška. Věková hranice je 15 let. Délka kurzu 2 měsíce.

Cena výcviku 14990,-

Přihlásit se 


Oprávnění skupiny A1

Řidičské oprávnění skupiny A1 opravňuje k řízení motocyklu o výkonu nejvýše 11 kW  a se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 125 cm3. Ze zkušenosti víme, že pro prvožadatelé je kurz velmi náročný, proto o Vás budeme 2 měsíce pečovat. Zahrnuto 13 x 45 min. povinných jízd + zkouška. Věková hranice je 16 let. Délka kurzu 2 měsíce. 

Cena výcviku 14990,-

Přihlásit se 


Oprávnění skupiny A2

Řidičské oprávnění skupiny A2 opravňuje k řízení motocyklu s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem. Zahrnuto 13 x 45 min. povinných jízd, 3 vyučovací bloky teorie vč. zdravotního kurzu + zkouška. Věková hranice je 18 let. Délka kurzu do 5-8 týdnů.

Cena výcviku 15990,- 

Přihlásit se 


Oprávnění skupiny A - bez omezení

Řidičské oprávnění skupiny A opravňuje k řízení motocyklu s postraním vozíkem i bez něj. Zároveň opravňuje k řízení motocyklu skupin Am, A1, A2. Zahrnuto 13 x 45 min. povinných jízd, 3 vyučovací bloky teorie vč. zdravotního kurzu + zkouška. Minimální věk pro udělení je 24 let nebo nebo můžete využít doplňovací zkoušky ze sk. A2 (min. 20 let). Délka kurzu do 6-8 týdnů.

Cena výcviku 15990,-

Přihlásit se 


Rychlokurz skupiny A, A1, A2, Am

Řidičské oprávnění skupiny A - rychlokurz. Rychlokurz zvládneme do 4 týdnů. Pro individuální plán nás prosím kontaktujte. 

Cena výcviku 18990,- 

​Přihlásit se 


Doplňovací zkouška sk. A, A2

Pokud jste držitelem sk. A1, tak můžete po 2 letech od data převzetí řidičského oprávnění rozšířit na sk. A2. To stejné platí i v případě rozšíření ze sk. A2 na sk. A. V obou případech bude zkouška pouze z jízdy, testy se nedělají. V ceně balíčku zahrnuta příprava na zkoušku 4 x 45min + zkouška z jízdy . ​U rozšíření ze sk. A1 je důležité mít A1 bez omezení. Délka kurzu i do 1 týdne.

Cena výcviku 4990,-

​Přihlásit se 


Důležitá informace - kurz můžete začít 18 měsíců před dovršením požadované věkové hranice, ovšem zkoušku nejdříve při dosažení  potřebného věku k získání řidičského oprávnění. U všech skupin lze dokoupit jízdy navíc nad rámec kurzovného.


Partneři Motoškoly 
Podmínky pro přijetí do výcviku

 • věková hranice dle příslušné skupiny v den zkoušky, výcvik můžete začít dříve
 • zdravotní způsobilost
 • platná žádost o řidičské oprávnění
 • trvalý nebo přechodný pobyt v České republice
 • žadatel není ve výkonu sankce nebo trestu zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel, nemá v registru řidičů zaznamenáno 12 bodů nebo není držitelem platného řidičského oprávnění uděleného jiným členským státem

                                         Přečtěte si průběh výcviku