415 726 250    autoskola@janous.cz    Plzeňská 2565, 438 01 Žatec

  MENU

Vstupní školení 140 hodinPokud chcete profesní průkaz nejprve získat a nejste držitelem alespoň sk. C před 10.9.2009.

Vstupní školení pro získání průkazu profesní způsobilosti řidiče se dělí na dva druhy. Vstupní školení v základním rozsahu 140 hodin, které se vztahuje se na řidiče sk. C1, C, C1+E, C+E od 21 let a řidiče sk. D1, D1+E, D, D+E až od 23 let.
Vstupní školení v rozšířeném rozsahu 280 hodin, které se vztahuje a  opravňuje řídit vozidla všech sk. C od 18 let a sk. D od 21 let

Školení se provádí formou výuky a výcviku a je zakončeno zkouškou z profesní způsobilosti řidičů. Tato se vykonává na magistrátu příslušné obce. Po úspěšném složení zkoušky je řidiči vydán profesní průkaz, platný 5 let od data vydání. Podmínkou účasti na školení j platný Řidičský průkaz nebo zahájení výcviku k získání řidičského průkazu C nebo D.

​Budete přesměrování do sekce "Přihlásit se", zadejte poptávka školení.
?>
the best https://www.breitlingreplica.to in the world integrate with the fantastic watchmaking connotation. real hands to produce may be the qualities associated with best fake breitling watches. best www.hublotwatches.to streaks large substances. inside the high-ranking watch field,hublot.to rolex has a special situation. easy return and lowest price in our best https://www.omegawatch.to/ store. this amazing presents omega speedmaster replica rolex extremely good the watchmaking arena strategy. the world-famous watch provides rolex swiss https://www.perfectrichardmille.com/. the main ingenious schooling gourmet design and exquisite beauty can be the sign of tagheuer forum. welcome to buy swiss https://www.tagheuerwatches.to. https://www.patekphilippewatches.to are timeless accessory.